Tervetuloa Capteenin ainutlaatuiseen koulutustilaisuuteen yhdessä Gene McNaughtonin ja Simo J Lahtisen kanssa. Gene on maailmanlaajuisesti arvostettu liiketoiminnan kasvun asiantuntija, joka on onnistuneesti laajentanut suomalais-brittiläisen yrityksen Kaliforniaan joka valmistautuu koko USA:han laajentumiseen.
🗓️ Webinaarin tiedot:
Päivämäärä: 12. helmikuuta 2025
Aika: 06:00 PST | 09:00 EST | 15:00 Ruotsi | 16:00 Suomi
Jaamme käytännönläheisiä näkemyksiä siitä, miten suomalaiset, ruotsalaiset ja brittiläiset yritykset voivat menestyksekkäästi tulla Yhdysvaltain markkinoille, kasvaa ja laajentua – välttäen samalla kalliit virheet ja sudenkuopat.
Yhdysvalloissa on ennennäkemättömiä mahdollisuuksia ja liiketoimintaystävällinen ympäristö, joten nyt on täydellinen hetki laajentaa. Mutta menestyminen vaatii oikean strategian, kumppanit ja toteutuksen.
Mitkä ovat suurimmat haasteesi tai kysymyksesi Yhdysvaltojen markkinoille pääsystä? Jätä kommentti!
Ota yhteyttä sähköpostilla saadaksesi rekisteröitymislinkin:
Linkki webinaariin
Jaa: